neden sponsor olmuyoruz konu #1

1. 4 yıl önce

batihost

6 Aug 2014 Yönetici 2014 yılından beri bizimle!
    4 yıl önce, batihost tarafından düzeltildi.

Sponsorluk bizden sürekli istenen bir olay, elbette insan birilerine yardımcı olmak istiyor, minecraft server işine girdikten sonra o kadar çok başımızdan olay geçti ki, bugün yine aynısı oldu ve aklıma neden bunları bir günlük şeklinde yayınlamıyorum dedim.

işte başlıyoruz.

Umut bize sponsorluk için geldiğinde gözleri ışıl ışıl parlıyordu, dediki abi bana sunucu verirmisin, bizde dedik tabiki, bu kadar hayal kırıklığından sonra belki umut bir umut olabilir di? olabilirmiydi?

Sponsor olduğumuz kişileri takip etmek adına 1 TL lik faturalar oluşturup, otomatik ödendi yapıyoruz, sistem umut'a batihost'a 1 Tl lik borcun var dediğinde kendisi bize gelip hesap sordu, aslında umut'un umut olmadığı o anda belli olmuştu işte ama nedense insan içindeki güvenme duygusu hep ağır basıyordu, umut umut olmalıydı.

Umut 12 Temmuz'da sunucuyu aldı, 1 2 gün açık bıraktı sunucuyu
    sonra tatile gitti, 4 ağustos da abi geldim dedi, 6 ağustos'da abi kusura bakma dedi.

bu bizim neden sponsor olmadığımıza dair küçük bir anı olarak kalsın internet üzerinde.

Umut-Baslangic.png

Umut-Bitis.png

2. 3 yıl önce

Egehan

17 Jun 2015 2015 yılından beri bizimle!

Erkan abi, beni yanlış anlamanızı istemem ama bu sponsorluk işinde siz çok erken davranıyorsunuz. Adamı tanımadan önce biraz araştırsaydınız keşke... Veya size sponsorluk ile yükümlü olduğuna dair yani sponsorluk olduğunuza dair ne yapacağını bir yazılı kağıt şeklinde size atsaydı. Demek istediğim yazılı bir tutanak olsaydı elinizde keşke o yazılı kağıda uymadığı sürece kullandığı günlerin ücretini öderdi en azından. Tabi ben bu yazıları bilgim olmadan yazdım, bu yazıların gerçek olabilir veya olmayabilir konusunda birşey diyemem fakat benim düşüncelerim bu yönde.. İyi forumlar.

Cevaplamak için ya da Kayıt Ol!