Nasıl Sponsor oluyorsunuz? Şartlarınız Neler?

 1. 5 yıl önce

  batihost

  19 Aug 2014 Yönetici 2014 yılından beri bizimle!
  5 yıl önce, batihost tarafından düzeltildi.

  1. Sponsor olacağımız kişiler için 5 gün hazırlık zamanı verilir. 6 gün sunucu açık değilse anlaşma fes edilir.

  2. Kullanıcı sisteme kayıt olur, tarafımızdan 1 TL lik sembolik fatura oluşturulur, ödendi olarak ayarlanır. Bu sunucunun takibi için gerekli bir prosedür olmakla beraber cep telefonunuza gelen 1 TL borcunuz var şeklindeki mesaj sizin panik atak geçirmenize veya ağlamanıza sebep olmamalıdır zira biz zaten onu ödendi olarak çoktan ayarlamışızdır, gecenin 1 inde abi 1 TL borcum varmış, senin var ya sülaleni derseniz sponsorluk otomatikmen fes edilir.

  3. Kullanıcı 1.5 aylık sponsorluk süresi için hesabına 50 TL yatırır, bu paraya batihost kesinlikle dokunmaz, bu para 1.5 sonra sponsorluk anlaşması devam ediyorsa kullanıcıya geri iade edilir. 1.5 ay içerisinde sponsorluk anlaşması yaptığımız kişi veya kişiler bir problem çıkartırsa, abi bizim arkadaş vazgeçti, abi ülser oldum, abi youtube kanalını sahibi sponsorluk istemiyor derseniz sponsorluk otomatikmen iptal edilir. Para ile yemek yenir.

  4. Kullanıcı yüklediği youtube 'a yüklediği videoları batihost'a bildirmelidir, bildirilmeyen bir video tespit edilirse anlaşma fes edilir.

  5. Sponsor arayan kişi veya kişiler herşeyden önce insan olmalıdır, anlaşma bir şekilde sonlandığında bize küfür etmemelidir.

  6. Yukardaki şartları kabul ediyorsanız size sponsor olabiliriz üstelik ofisimize gelirseniz size içten bir sarılma hediye edebiliriz.

  batihost.com

 

Cevaplamak için ya da Kayıt Ol!