Craft Scheulder

1. 2 yıl önce

MagmaBoySF

26 Jan 2017 2017 yılından beri bizimle!

Arkadaşlar Serverimi açtım bir ara lag vardı o sorunu düzelttim çöküyordu onuda çözdüm ama şimdi herşey güncel olmasına rağmen hata veriyor hata ismi "Craft Scheulder" plugin sandım arattım bulamadım ne olduğu hakkında 1 gıdım dahi bilgim yok bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olurmusunuz spigot.yml deki restart_chrash bölümünüde false yaptım ama genede çöküyor

2. reversecraft

26 Jan 2017 2017 yılından beri bizimle!
    2 yıl önce, reversecraft tarafından düzeltildi.

Öncelikle Merhabalar. Ben ReverseCraft Ekibinden Mustafa. Büyük İhtimal Aldığınız Hata Pluginlerinizin Server Sürümüyle Uyuşmamazlığı Gibi Birşey Yada Sanırsam Log Hatası Gibi Bir şey Gözüküyor Bunun En Büyük Çözüm Yolu Tüm Pluginlerinizi Silmektir. Sunucunuz VDS Sunucu ise Uzak Masaüstünüzdeki Yönetim Zımbırtısından Sunucuyu Yeniden Kur Adlı Yerden Boş Paketi Seçmeniz Olucaktır. Yani Kısacası Tüm Pluginlerinizi Silip Başka Bi Plugin Paketi Bakabilirsiniz. Eğer Sunucunuz Skyblock Sunucusu İse Elimde Olan Ücretli ReverseCraft Paketini Ücretsiz Bir Şekilde Verebilirim. Ama Yinede Siz Öncelikle ProtocolLib Adlı Plugini Kullanıyorsanız Silin. Şayet Baktınızki Aynı Hatayı Yine Alıyorsunuz Bu Sefer Dediğim Gibi Tüm Pluginlerinizi Silip Başka Bir Paket Yüklemenizdir. Aldığınız Hatanın ScreenShotunu Gösterebilirseniz Daha Çok Yardımcı Olabilirim.
    İyi Günler;
    -ReverseCraft Ekibi.

Cevaplamak için ya da Kayıt Ol!