Survival Sunucu 1.8 Yardım Herkes Konuya

1. 10 ay önce

S.A Konumu Okuyan Herkese Benım Sorunum Yoktur Ben Sizden Bilgi Almak İstiyorum Şu Paketi Almak İstiyorum Nasıl ?

2 GB
    Web Panel
    Uzak Masaüstü
    Saldırı Koruması
    Faction, Skyblock, Survival Paketleri
    Batihost 2017 Plugin Paketi

@BatiDestek @batihost Bunu Aldıgım Zaman özel ip verıyormusnuz ve Benım Sunucum için Website Ayarlıyabiliyormusunuz ve bu sitede Vip Satısı İtem Satısı Olacak Bunların Fiyatı Nedir Hadi Herkes Yorum Yapsın Ona Göre Alalım

2. Merhabalar @hipercraft Ben ReverseCraft Ekibinden Mustafa. Gayet Güzel Bi Paket. Bu Paketi Aldığın Zaman İp Adresin Rakamsal Bir Şekilde Verilir. Fakat Ticket Atarak Bunu xxx.batihost.com Olarak Değiştirebilirsiniz.
    Bkz: ReverseCraft.batihost.com
    Sunucun İçin Website İse Açıyorlar Alan Adını Sadece mc.tc Olarak Alabilirsiniz Fakat İlk Aldığın Zaman Bu Siteyi Bedavaya Verirler. Sonraki Aylar'da 5 tl Keser. Eğer .comlu Almak İstiyorsanız Belirli Bi Miktarda Para Ödeminiz Gerekicektir.
    Bu Sitede Tabiikide Vip Satabilirsiniz Fakat İtem Satışını Bilmiyorum. Vip Satışını ise Yine Ticket Atarak Gerekli Bilgileri Batihostdan Almanız Gerekir. Dediğim gibi 2GB ile 40-45 Kişiyle Bile Oynarsınız. Tabiiki Bunu Olmasını İstiyorsanız Lag Yapmayan Bi Plugin Paketi Lazım Bunun İçerisinde Map'da Geçerlidir. Gerekli Bilgiyi Ticket Atarak Öğrenebilirsiniz.

Ticket Nedir: Ticket yöneticilere siteden Yeni Destek Bildirimi Göndererek Ulaşmaktır. https://batihost.com/supporttickets.php Buraya Tıklayarak Yeni Destek Bildirimi Açabilirsin İyi Günler.
    -ReverseCraft Ekibi.

3. mustafa bey ben sıte olusturdum ama 1-2 sıkıntı cıktı siz anlarmısınız Yardımınız İçin Teşekkürler @reversecraft

site linkm: hipercraft.tk
    skypem:facvar98 iletişime geçerseniz sevinirim

4. Merhabalar. @hipercraft Ben Website İşleriyle Uğraşmıyorum. Fakat Uğraşan Bi Tanıdığımı Yönlendirebilirim. Kendisinin Skype Adresi: live:theblackby Bu arkadaşla İletişime Geçersen Gerekli Bilgileri Verecektir Sorunun Çözülecektir İyi Günler.
    -ReverseCraft Ekibi.

Cevaplamak için ya da Kayıt Ol!