Hiç Birşey Silinmiyor FTP'den

1. 2 yıl önce

ErenReyiz3424

27 Jan 2017 2017 yılından beri bizimle!

arkadaşlar dün batihosttan sunuc aldım az önce sipariş onayı geldi ve sunucu acıldı fakat ftp ye girdiğimde hazır olarak pluginler ve dünyalar vardı pluginlerin 1 tanesini bile silmeye kalksam silmiyor olmuyor siliyorum sil diyorum olmuyor eski sw den nitradodan açtıgım sw den deniyorum oluyor yani bende bi sıkıntı yok batihost cok iyi hizmet veriyor dediler batihosta geçtim tabi pişmanda değilim ancak bu sorunu nasıl düzeltebiliriz?

Merhabalar @ErenReyiz3424 Ben ReverseCraft Ekibinden Mustafa. Uzak Masaüstünüze Girerek Sunucunuzu Durdurun Ve Öyle Silmeyi Deneyin Bu Çözüm Kesin İşinize Yarıyacaktır. Sunucu Açık İken Plugin Klasörleri Silinir Fakat Javaları Silinmez Ftp'de İse Bu Olayda Size Hiçbir Uyarı Gibi Birşey Çıkmaz. İyi Günler Dilerim.
    -ReverseCraft Ekibi

2. reversecraft

27 Jan 2017 Çözüldü! 2017 yılından beri bizimle!

Merhabalar @ErenReyiz3424 Ben ReverseCraft Ekibinden Mustafa. Uzak Masaüstünüze Girerek Sunucunuzu Durdurun Ve Öyle Silmeyi Deneyin Bu Çözüm Kesin İşinize Yarıyacaktır. Sunucu Açık İken Plugin Klasörleri Silinir Fakat Javaları Silinmez Ftp'de İse Bu Olayda Size Hiçbir Uyarı Gibi Birşey Çıkmaz. İyi Günler Dilerim.
    -ReverseCraft Ekibi

3. 2 yıl önce, ErenReyiz3424 tarafından silindi
  4. ErenReyiz3424

27 Jan 2017 2017 yılından beri bizimle!

@reversecraft Merhabalar @ErenReyiz3424 Ben ReverseCraft Ekibinden Mustafa. Uzak Masaüstünüze Girerek Sunucunuzu Durdurun Ve Öyle Silmeyi Deneyin Bu Çözüm Kesin İşinize Yarıyacaktır. Sunucu Açık İken Plugin Klasörleri Silinir Fakat Javaları Silinmez Ftp'de İse Bu Olayda Size Hiçbir Uyarı Gibi Birşey Çıkmaz. İyi Günler Dilerim.
    -ReverseCraft Ekibi

teşekkürler oldu.

Cevaplamak için ya da Kayıt Ol!