E

ErenReyiz3424

Üye

Son etkin 3 yıl önce

 1. 3 yıl önce
  d M Y, H:i \G\M\TO
  E ErenReyiz3424, Yardım Edin Pluginlerde Bir Sorun Var tartışmasını başlattı.

  arkadaşlar serverimde pluginlerden dolayı galiba fazla dünyada yok fazla pluginde yok ama world dünyasına gidince durmadan lag giriyor nası yapabiliriz

 2. d M Y, H:i \G\M\TO

  @reversecraft Merhabalar @ErenReyiz3424 Ben ReverseCraft Ekibinden Mustafa. Uzak Masaüstünüze Girerek Sunucunuzu Durdurun Ve Öyle Silmeyi Deneyin Bu Çözüm Kesin İşinize Yarıyacaktır. Sunucu Açık İken Plugin Klasörleri Silinir Fakat Javaları Silinmez Ftp'de İse Bu Olayda Size Hiçbir Uyarı Gibi Birşey Çıkmaz. İyi Günler Dilerim.
  -ReverseCraft Ekibi

  teşekkürler oldu.

 3. d M Y, H:i \G\M\TO
  E ErenReyiz3424, Hiç Birşey Silinmiyor FTP'den tartışmasını başlattı.

  arkadaşlar dün batihosttan sunuc aldım az önce sipariş onayı geldi ve sunucu acıldı fakat ftp ye girdiğimde hazır olarak pluginler ve dünyalar vardı pluginlerin 1 tanesini bile silmeye kalksam silmiyor olmuyor siliyorum sil diyorum olmuyor eski sw den nitradodan açtıgım sw den deniyorum oluyor yani bende bi sıkıntı yok batihost cok iyi hizmet veriyor dediler batihosta geçtim tabi pişmanda değilim ancak bu sorunu nasıl düzeltebiliriz?

 4. d M Y, H:i \G\M\TO
  E ErenReyiz3424, WEB Panel Konsolunu Kontrol Edemiyorum! tartışmasını başlattı.

  merhaba kısa zaman önce batihosttan 3GB Ram Sunucu açtım fakat web panelin başlangıç kısmındaki konsola op versemde kendime ne yazsamda calısmıyor napmam lazım op isim böyle yazıyorum ancak op vermiyor hiç / çizgiyi fln koymadan direk yazmıyormuyuz zaten panele neden olmuyor ??
  Bu Hatayı Alıyorum Konsola Ne Yazsam You're not allowed to send commands! Contact the server admin if this is in error.

 5. d M Y, H:i \G\M\TO
  E ErenReyiz3424, TS3 Ve Website'yi Nasıl Alabilirim? tartışmasını başlattı.

  batihostta 3GB Ram Ayda 45 TL Bedava TS3 Adresi Ve Bedava Website Yazıyordu Ben Aldım Fakat Websitem Ve TS3 Adresimi Nasıl Oluşturabilirim?

 6. d M Y, H:i \G\M\TO
  E ErenReyiz3424 foruma katıldı.