Ücretsiz deneme süresi kullanıcılarımıza Profesyonel hesabın özellikliklerini tanıyabilmeleri amacıyla verilmektedir. Bununla beraber bazıları önceki ücretsiz üyelik süresi bittiği zaman tekrar yeni bir üyelik oluşturarak Profesyonel hesabın özelliklerinden "ömür boyu" yararlanabileceğini düşünmektedir.

Bunun önüne geçebilmek amacıyla, ücretsiz üyelik süresi boyunca kullanılmış olan web site ve sunucu bilgilerini kayıt etmekteyiz. Aynı web site veya sunucu bilgisi başka bir ücretsiz deneme süresi için tekrar kullanılmak istendiği zaman bu bilgilerin daha önceden kullanıldığını tespit edebilmekteyiz. Bu web site ve sunucuları "sınırlandırılmış" olarak tanımlamaktayız.

Sınırlandırılmış web site veya sunucular sadece ücretsiz hesabın özelliklerinden yararlanabilmektedirler. Kontrol zaman aralığı 60 dakika olarak sınırlandırılmıştır. İlave olarak, sınırlandırılmış web siteleri sadece HTTP port 80'e destek verebilmekte, sınırlandırılmış sunucular ise sadece ping testinden ve HTTP port 80'den yararlanabilmektedir.

Profesyonel hesaba geçiş yaptığınız takdirde bu kısıtlamalar kaldırılmaktadır.Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Bu dökümanı yazdır Bu dökümanı yazdır

Aşağıdakileride inceleyebilirsiniz:

Partnerler