Hakkımızda

BATIHOST
INTERNET HİZMETLERİ

Ünvan :
BATIHOST BİLGİSAYAR, YAZILIM, DONANIM ve İNTERNET HİZMETLERİ

Vergi Dairesi :
KARŞIYAKA / İZMİR

Vergi No :
1280210905

TC Kimlik No :
67399114886

Adres :
Şehit Yüzbaşı Hüseyin Olgun SK, No 29 Karşıyaka, İZMİR

  • bilgi@batihost.com
  • 0232 44 55 444
  • Destek Bildirimi

Batihost.Com, bir girişimcilik hikayesi..

Firmamız 2013 yılında aşağıdaki metin ile başladı, o zamanda bu zaman gibi heyecanlıydık, başladığımız da hosting hizmeti veren bir firma olmayı düşündük kaderimiz de başka şeyler olduğundan habersizdik, Gün geldi sahibi belli olmayan bir domaini kurtardık, gün geldi çözümsüz müşterilere çözüm ürettik. 2017 Yılı Mart ayında temamızı değiştirmeye karar verdik ve hakkımızda yazısını tekrar yazdık. Aşağıda 2013 yılında başlarken kim olduğumuzu ve neler düşündüğümüzü okuyabilirsiniz.

Birikimlerimizi, tecrübelerimizi, projelerimizi ve yeteneklerimizi bir çatı altında toplayıp en iyi bildigimiz işi yapmak üzere kolları sıvadık. işimiz "Yol göstermek." Batihost.Com, 2013 Yılında kuruldu (yani yeni kurduk! ;)), uzun zamandır sektörde her türlü bilgisayar/teknik/internet/tamirat işini bireysel/freelance olarak yapan bizler artık belirli bir tecrübe edindiğimizi düşünerek şirketleşme kararı aldık ve yaptığımız işlerden en kayda değer gördüklerimizi babadagi.net çatısı altında birleştirmeye başladık. Bu kadar uzun zamandır Freelance çalıştıktan sonra Kurumsal bir çerçeveye girmemiz ne kadar mümkün olacak göreceğiz. Şu anda gezdiğiniz BatiHost.Com 'da projelerimizden bir tanesi, Zaten yıllardır bu işi farklı niteliklerde yapıyor ve kendi kendimize hizmet veriyor, işin ve sektörün gereksinimlerini, eksiklerini yakından takip ediyorduk. Ve bir gün dedik ki "biz neden yapmıyoruz?" Cevabımı merak ediyorsunuz? Cevabı okuyorsunuz :)

neden sizin müşteriniz olmalıyım!

Hizmet

Hosting'in yanı sıra oyun sektöründe büyük bir müşteri kitlesine sahibiz, bu da bize sabrı öğretti. Eğer ortak paydamız hizmet ise ve yeni başlıyorsanız size iyi bir haberimiz var "Sabırlıyız!"

Ürün Yelpazesi

Ne tür bir ürün arıyorsanız bize söylemeniz yeterli, hız ve güvenliğe adapte edilmiş ürünlerimizi aynı özellikleri koruyarak genişletebilir veya daraltabiliriz.

Ücretler

Kalite odaklı hizmetin pahalı olduğunu düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Fiyatlarımızı pahalı mı buldunuz, bize ulaşın!

Fikirlere açığız!

Aldığınız ürünleri geliştirmek mi istiyorsunuz, ARGE halen bizi heyecanlandıran en önemli ayrıntı, birlikte geliştirelim.

Partnerler