öncelikle yönetim paneliniz üzerinden haftalık full yedek almanız önerilir, fakat sitenizin büyüklüğüne göre bu bize ve sunucumuza çok yük getireceğinden çok büyük siteler için bu metodu uygulamak yerine ftp metodunu deneyiniz.

bir ftp yazılımı ile yedeğinizi kendi bilgisayarınıza komple alınız, daha sonraki haftalarda ise sadece değişen dosyaların yedeğini almanız ve bunu otomatikleştirmeniz size çok fayda sağlayacaktır, yedekler alınmadıkları zamanlarda lazım olurlar şeklinde bir atasözü !! de bulunmaktadır.

Siteniz çok büyük değilse ve büyük video, resim, muzik gibi içeriklere sahip değil ise hafta sonları saat 10 dan sonra alınan yedekler hem bize hemde size yararlı olacaktır, hatta kontrol paneli üzerinden bunu otomatikleştirebilirsiniz, sonrasında aldığınız yedeği mutlaka kendi bilgisayarınıza çekmeli ve sunucudan silmelisiniz.

konu hakkında sorularınız var ise destek bildirimi açabilir veya canlı destek hattımıza başvurabilirsiniz, bu konuda sizinle sohbet etmekten mutluluk duyarız.
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Bu dökümanı yazdır Bu dökümanı yazdır

Aşağıdakileride inceleyebilirsiniz:
Sitem için ne kadar bandwidth gerekir? (Görüntülenme: 1626)
Online Yardım görünmüyor? (Görüntülenme: 1483)
Canlı Destek Kapalı! (Görüntülenme: 1327)

Partnerler