Logo

Minecraft Server Kiralama konusunda en hosting firması Batihost.COM!

Tüm Sunucularda destek standarttır, destek için beklemezsiniz.

Yönetim panelinden kurabileceğiniz +30 Plugin Paketi.

15,000 kişilik Minecraft Facebook gruplarında BEDAVA Reklam!

Batihost minecraft datacenter

Tüm paketlerde MinecraftServerler.com'da ücretsiz Premium!

5500+ kişilik discord sunucumuzda ve 2 adet MC forumunda ücretsiz reklam!

+10 Yıllık tecrübe ile Deneyim ve Çözüm paketlerimizin sabit parçası!

NEDEN BATIHOST.COM

Batihost sadece minecraft sunucusu satar, arkadaşlarınız arasında 3, 4 kişiyle başladığınız sunucu maceranız 5000 kişi ile oynadığınızda da batihost ile güvenle devam eder.

Rakiplerimizin aksine gecenin bir köründe attığınız destek mesajına, mesai saatlerimiz bitti demeyiz, eğer uygunsak net bir şekilde yardım alırsınız, yardım edecek kişilere/sitelere yönlendirilirsiniz.

Minecraft sunucunuz için güncel paketler, paketlerimiz sürekli güncellenir ve yönetim panelimize eklenir.

Sadece minecraft sunucularının yönetimi için batihost'a özel hazırlanmış paket yöneticimiz emirlerinize amade, kolay bir şekilde paketinizi sıfırlayın, değiştirin, yönetin, yönlendirin.


EĞER BÜTÇENİZ YETİYOR İSE LÜTFEN YÜKSEK İŞLEMCİ TERCİH EDİNİZ.

LÜTFEN DİKKAT: Sunucularımıza minecraft'ın tüm sürümleri (1.19, 1.20 ve çıkmamış tüm sürümler dahil) kurulabilir..

LÜTFEN DİKKAT: 1.14 üstü tüm sürümlerde mutlaka güçlü işlemci almalısınız, (yayıncıysanız güçlü işlemci tercih etmelisiniz) 2 kişi ile oynayacak bile olsanız, hiç plugin koymayacak bile olsanız eğer son sürümlerde oynayacaksanız 2gb/3gb sunucu alırsanız, lag, tps kaybı gibi sorunları kabul etmiş sayılırsınız.

Modlu sunucu kuracaksanız lütfen ona özel hazırlanmış ürünlerimizi satın alın. Modlu sunucu desteğimiz sadece o sayfadan alınan ürünler için geçerlidir. MODLU SUNUCU SAYFASI
GÜÇLÜ İŞLEMCİLİ MAKİNELERİMİZ BURADAN BAŞLIYOR!.

Minecraft Server Kiralama

Minecraft server kiralama amacı olanlar, sunucu kurarken nelerle karşılaşacağını bilmiyor olabilir. Sizler için güzel bir yazı hazırladık.

Günümüzde Minecraft oyunu oynayan birçok insan bulunuyor. Kullanıcılar, oyun oynamak yerine bazen sunucu da kurmak isteyebilmekte. Sunucu kurmak için bir server makinesi satın almak gerekiyor. Bu makineyi sağlayan hosting firmalarından birisi de Batıhost.

Minecraft Sunucusu Nedir?

Minecraft server kiralama, bazı oyuncuların yapmak istediği bir şey. Minecraft, 2009 yılından bu yana geliştirilen bir oyun. Simülasyon ağırlıklı olan Minecraft’ta kullanıcılar, aklına ne gelirse bu oyunda yapabiliyor. Minecraft sunucusu ise sunucu kurmak isteyenlerin yararlandığı bir yazılım. Sunucu kurarak profesyonel bir girişime ilk adım atılmakta. İsteyenler arkadaşlar arasında oynamak için isteyenler para kazanmak için sunucu kurabiliyor.

Minecraft Server Kiralama

Pek çok oyun var, bunlardan birisi de Minecraft oyunu. Minecraft sunucu kiralama arayışında olanlar için günümüzde internette pek çok web sitesi yer alıyor. Bunlar arasında ücretsiz siteler de mevcut fakat yüksek performans almak isteyenler, bir sunucu makinesi kiralamalı. Batıhost, en iyi tercihlerden birisi.

Firmamız, müşterilerine lagsız, yüksek performanslı ve uygun fiyatlı makineler sağlıyor. Minecraft sayfasında düşük işlemcili ve yüksek işlemcili olmak üzere farklı RAM miktarına sahip makineler bulunuyor. Düşük işlemcili makineler, eski Minecraft sürümleri için ideal olurken yüksek işlemcili makineler ise son sürümlerde kullanılmalı. Oyuncu, nasıl bir makine sahibi olmak istiyor ise buna göre en uygun makineyi seçmeli.

Tavsiyemiz başlangıçta düşük boyutta makine almanız, gerekirse makineyi yükseltmeniz. Şirketimiz şöyle bir imkan da sağlıyor. Makineyi geçici olarak kaldırmak ve sonra devam etmek istediniz. Bu durumda makineyi kaldırıp kalan günün kredisini alabiliyorsunuz. İstediğiniz zaman hesabınızdaki krediyi kullanabiliyorsunuz.

Minecraft sunucu kiralama amacıyla girmiş olduğunuz bu yolda Batıhost olarak sizlere pek çok avantaj sunuyoruz. Bunlardan bazıları şunlar:

LÜTFEN DİKKAT: Sunucularımıza minecraft'ın tüm sürümleri (1.19, 1.20 ve çıkmamış tüm sürümler dahil) kurulabilir.. LÜTFEN DİKKAT: 1.16 üstü tüm sürümlerde mutlaka güçlü işlemci almalısınız, (yayıncıysanız güçlü işlemci tercih etmelisiniz) 2 kişi ile oynayacak bile olsanız, hiç plugin koymayacak bile olsanız eğer son sürümlerde oynayacaksanız 2gb/3gb sunucu alırsanız, lag, tps kaybı gibi sorunları kabul etmiş sayılırsınız.

LÜTFEN DİKKAT: Modlu sunucu (forge, tekkit, pixelmon) için lütfen güçlü işlemci satın alınız. 2, 3, 4 5, 6gb standart makine modlu sunucunuzu çalıştırmayacaktır. Modlu paket kurulumu tamamen size aittir, internet üzerinden araştırmanızı yaptıktan sonra satın alınız.

Minecraft Server Kirala
Sınırsız Slot

Sunucularınıza slot sınırı koymuyoruz, az plugin çok slot, çok slot az plugin, seçim tamamen sizin.


Siteni Yap, Satışa Başla!

4 adet ücretsiz script ile size destek veriyoruz, sitenizi sipariş edin, ilk ay bizden hediye, vip satın ve sunucu kiranızı oyuncularınız ödesin! Süpeer.

Minecraft Sunucu Kirala
Ücretsiz Taşıma

Sunucunuzu bize mi taşımak istiyorsunuz? Yerinize taşıyabiliriz! Destek bildirimi açmanız yeterli!

Minecraft Server Kirala
Ücretsiz Reklam Mı Gerekli?

Sunucu tanıtım sitemizi güncelledik, ve kullanıma sunduk! isterseniz ücretsiz, isterseniz premium şekilde reklam verebilirsiniz!

Bu sayfaya ulaşmak için yazılanlar: minecraft sunucusu satın al, minecraft server indir ,minecraft server kurma , minecraft- map indir, minecraft server ip, minecraft server indir, minecraft server, minecraft sunucu kiralama, minecraft sunucu kurma, minecraft sunucu satın al, minecraft kirala, minecraft kirala, minecraft server hosting, minecraft sunucu kurma, minecraft sunucu kurma, minecraft sunucu kurma, minecraft server kiralama, minecraft sunucusu kirala, mobil ödeme ile minecraft sunucusu kirala, bedava minecraft server