batihost.com

Satın aldığınız hizmetlerimizi nasıl kullanacaksınız, hangi kullanım ihlallerinde hizmetiniz kapanır.

okuyun & bilgilenin

Üye ve müşterilerimizin https://batihost.com ("Web Sayfamız") adresinde kayıt esnasında ve sonrasında sağlamış olduğu bilgilerin korunması, gizliliği ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası esas alınmaktadır.

Sitemiz üzerinde sağlanmış olunan bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Batihost.Com İnternet Hizmetleri bünyesi ve altyapısında bulunan sunucularda güvenlik önlemleri dahilinde kayıt altına alınmıştır. Kredi Kartı, Paypal vb. online ödeme yöntemlerinde yapılan işlemler ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka, kart kuruluşları ve ödeme yöntemleri‘nce online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. Hiçbir kredi kartı, banka kartı, online ödeme sistemine ait giriş bilgileri/şifreleri vb. veri batihost.com internet hizmetleri tarafından erişilmez ve kayıt altında tutulmaz.

Üye ve müşterilerimizin site üzerinde yeni kayıt olma, bilgi güncelleme veya yeni ürün/hizmet alımında sağladığı bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez ve bu bilgiler üçüncü partilerle paylaşılmaz.

Üye ve müşterilerimize ait bilgiler yasalarca öngörülen sorumluluklarımız dahilinde sadece talep eden kuruma ait resmi savcılık kararına istinaden (yazılı olarak beyan edilmesi gerekmektedir) ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Üye ve müşterilerimizin üyelikleri ve/veya siparişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Batihost.Com İnternet Hizmetleri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Batihost İnternet Hizmetleri nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. Web Sayfamızın kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi vb) istenilen tüm bilgiler girilmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Web sayfamız üzerinde bulunan herhangi bir sayfa veya destek sistemi üzerinden sağlanabilecek diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Batihost İnternet Hizmetleri hiçbir koşul altında sorumlu tutulamaz. Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Batihost İnternet Hizmetleri ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Batihost İnternet Hizmetleri ‘ne aittir.

Web sayfamızı ziyaret ettiğiniz sürece sağlamış olduğunuz IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- SSL Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankaya iletilir.
2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden geçmeden işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.
3-Sitemiz dünya standardı olan CentOS teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

Web sayfamız üzerinde sağlanan bilgiler talep edilmesi durumunda müşterimiz tarafından değiştirilebilir veya düzenlenebilir. Batihost İnternet Hizmetleri gerektiğinde hiçbir gerekçe göstermeden müşterinin üyelik hesabında herhangi bir aktif hizmet bulunmuyor ise müşteri hesabını kapatma, müşteriye ait bilgileri sisteminden silme ve erişimi engelleme hakkını kendinde saklı saklı tutar. Herhangi uyuşmazlık durumunda Batihost İnternet Hizmetleri kayıtları esas alınacaktır.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0533 5953584 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, erkan at batihost.com eposta adresinden veya https://batihost.com adresinde bulunan müşteri kontrol panelinden adresinden Batihost İnternet Hizmetleri ‘ne danışabilirsiniz.