batihost.com

Satın aldığınız hizmetlerimizi nasıl kullanacaksınız, hangi kullanım ihlallerinde hizmetiniz kapanır.

okuyun & bilgilenin

Soru 1 : İade koşullarınız nelerdir ?

Cevap : https://www.batihost.com sayfasından satın aldığınız hizmetlerin, BATIHOST Servis Kullanım Sözleşmesi koşullarına uygun şekilde, ( Ücretsiz Alan Adı verilen kampanyalı hosting paketleri, Web Sitesi tarafımızdan taşınan hosting paketleri, Alan adı, SSL sertifikası hizmetleri, oyun sunucuları hariç ) 7 gün içinde sorgusuz (sadece hosting alışverişlerinde geçerlidir, oyun sunucuları için aşağı paragrafı okuyun.) %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır.

Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için iade söz konusu değildir. Mobil ödeme ile yapılan alışverişler de para iadesi ödeme tarihinden 50 gün sonra yapılmaktadır. Kredi kartı ile yapılan satışlarda geri iade banka üzerinden işlem ücretleri ve kdv kesilerek otomatik olarak yapılmaktadır, bu 1 ila 7 gün sürmektedir.

Vds, VPS, Oyun sunucuları (mta, minecraft, counter strike, warz, warinc ve sonradan eklenen tüm sunucu çeşitleri) hiç bir şart ve koşulda geri iade yapılamaz. Sunucu çalıştığı sürece arkadaşlarınızla aranızda olan anlaşmazlıklar, oyunu yönetemiyor olmanız, uzak masaüstünün size zor gelmesi, oyunun zor gelmesi, canınızın sıkılması, oyuncu gelmemesi, oyuncu toplayamamak, oyuncularınızın veya ortaklarınızın sizi yüz üstü bırakması, ortaklarınızdan ayrılmanız, ortaklarınızla olan özel sorunlarınız, ortakların size kazık atması gibi problemler iade koşulları arasında değildir.

Vds, VPS, Oyun sunucuları saldırı, web sitesi saldırısı, http, tcp, udp, flood, sync flood, loic, low orbit ion cannon ve buna benzer programların çalıştırılması, saldırı amaçlı kullanılması tamamen yasaktır, tespiti durumlarda sistem kapatılır ve para iadesi yapılmaz.

Müşterilerimizin panelden veya müşterilere ait sunucularda oynayan oyuncuların eklediği krediler geri iade edilmez. Kredi ekleme ekranında gerekli uyarı yazısı bulunmaktadır. Kredi ekleyenler bunu kabul etmiş sayılırlar.

Verilen vds'lere, dedicated makinelere batihost.com'dan habersiz çeşitli amaçlar için sunucu kurmanız, sunucuyu kullanarak satış yapmanız yasaktır, hiç bir şart ve koşulda sunucuları farklı amaçlar için kullanamazsınız,örneğin ts3 sunucusu, vpn sunucusu, proxy sunucusu açıp kişisel bazda satış yapamazsınız. Satın alan kişi, kişiler ve firmalar bu şartları kabul etmiş sayılır.

Soru 2 : İptal koşullarınız nelerdir ?

Cevap : https://batihost.com sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paketi iptal seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.


Kişiye özel dedicated sunucuların tamamı (16 GB üstü) kiralama süresi içerisinde iptal edilmez ve kalan miktarı kredi olarak eklenmez, alt veya üst başka makinelere yükseltilmez. Tüm bu işlemler için kiralama sonu beklenmelidir.!

Soru 3 : Garanti koşulları nelerdir ?

Cevap : Kullanım sözleşmesinde , garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız. Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları erkan[at]batihost.com adresine yazabilirsiniz.